Вікна Epsilon

Вікна Epsilon у Львові - виробництво, продаж і установка

Компанія «online-okna» виготовляє, доставляє і встановлює пластикові вікна Epsilon з оригінального профілю. Ми є офіційним партнером концерну Epsilon і використовуємо у виробництві технології цього німецького бренду. Замовляйте у нас сертифіковані вироби з установкою по ГОСТ недорого. На профілі ми даємо гарантію 40 років, пропонуємо клієнтам зручний сервіс і вигідні умови оплати. Щоб зробити замовлення, приходьте в наш офіс і шоурум у Львові або зателефонуйте на сайті. Безкоштовно викликати замірника можна через форму у верхній частині сторінки.

«online-okna» - надійний виробник пластикових вікон Epsilon

У Львові на офіційному сайті представника Epsilon - компанії «online-okna» - ви можете купити оригінальні профільні системи з ПВХ. В асортименті конструкції для дверей і вікон будь-якої складності: типові, нестандартні, фігурні, штульпові, з фрамугою, кольорові, французькі, еркерниє, портальні. Ми гарантуємо високу якість продукції та її монтажу. Встановлюємо вироби в мінімальні терміни.

Будівельні компанії та приватні особи співпрацюють з нами через наступні випадки. Поставка вікон і комплектуючих за цінами виробника . Будучи офіційним партнером німецького концерну, ми поставляємо якісні матеріали в мінімальні терміни недорого.

Вигідні умови покупки. У нас регулярно з'являються спеціальні пропозиції, акції.

Різноманітність рішень. Більше 8 років плідно працюючи в області виготовлення, постачання і монтажу ПВХ-вікон, ми пропонуємо клієнтам у Львові пластикові вікна в різному виконанні і з різноманітним декором.

Швидке виготовлення і монтаж вікон. Виготовляємо профіль протягом 5 днів. На обробку і установку йде 1-2 дні. Оперативність монтажних робіт не применшує їх якості. Компетентність наших співробітників підтверджена сертифікатом Epsilon № 1755. Монтажники спеціально навчені і атестовані німецьким концерном. Всі вони в штаті компанії понад 6 років. Ми не економимо на якості інструментів. Використовуємо тільки ті, що допомагають бездоганно виконати установку виробів. Ви можете замовити у нас ПВХ-вікна і бути впевнені, що не доведеться обслуговувати їх по гарантії. Ми виконуємо сучасні монтажні вимоги в повному обсязі. Використовуємо нормативне число кріпильних деталей. Дотримуємося рівень в різних площинах. Робимо повноцінний монтажний шов. Наші вікна відкриваються без тертя і дефектів. Монтажники «віконних технологій» професійно заміряють прорізи, гранично акуратно демонтують відслужили конструкції, всі роботи ведуть тихо. Наші фахівці можуть гарантувати: пошкодження укосів і стін при проведених ними демонтажних роботах мінімальні.

Замовлення будь-якої складності та обсягу завдяки висококласному сервісу та передовим технологіям. Контроль якості виконується на кожному етапі виробництва.

Всі комплектуючі для вікон - оригінальні і в одному місці . Ви можете недорого купити у нас пластикові вікна Epsilon та їх елементи: підвіконня, фурнітуру, укоси. Оригінальні комплектуючі гарантують, що раму не "поведе». Герметичні коннектори імпоста захистять прорізи від продування, утеплені з'єднувачі рам - від промерзання. Профільні системи комплектуються оригінальною німецькою фурнітурою ROTO і SIEGENIA.

Якісна продукція з гарантією 40 років . Надійність і довговічність виробів підтверджується сертифікатами якості. На встановлений профіль діє гарантія 40 років.

Перевірте справжність вікон Epsilon в 3 етапи:

  • На внутрішній торець рами з оригінального профілю через кожні 50 см завдано серійний номер-код , вся конструкція упакована в спеціальну плівку для транспортування вироби, розкривають після монтажу.
  • На торці стулки є печатку з назвою профільної системи виду «Epsilon Ecosol-Design 60».
  • Продукцію поставляє офіційний партнер Epsilon. Саме таким є компанія «online-okna». Також вона сертифікована офіційно іменуватися «Салоном енергозберігаючих вікон Epsilon».