Вікна для дачі

Пластикові вікна для дачі

Найважливіший елемент архітектури

Вирішуючи поставити готові вікна, зверніть увагу на ПВХ профілі. Якісні конструкції стануть гармонійним доповненням будь-якого архітектурного стилю. Вони створюють комфортний мікроклімат, захищають від негоди і вуличних шумів.

Види і особливості скління

Дача - об'єкт заміської нерухомості, що дозволяє відпочити від суєти великого міста і насолодитися мальовничою природою. Кожен будинок - індивідуальний і при виборі скління враховується форма і розмір віконних прорізів. Важливо вибрати конструкції, які б поєднували в собі високу естетику, практичність і надійність.

Перш, ніж купити пластиковий профіль для дачі, потрібно врахувати необхідний ступінь теплоізоляції. Якщо будинок застосовується тільки для літнього проживання, можна встановлювати однокамерні склопакети зі звичайним профілем. Якщо ж дачу відвідують цілий рік, буде потрібно двокамерний пластиковий склопакет з енергозберігаючими властивостями.

Ціни на ПВХ конструкції розрізняються і залежать від їх експлуатаційних особливостей. Великим попитом у Львові користуються моделі в нестандартних формах для котеджу: круглі, арочні, трикутні, трапецієподібні. Додатково вироби оснащуються захисною фурнітурою, наприклад, гратами або ролетами.

Доступні ціни установки

Компанія «Online-okna» пропонує доступні ціни на готові ПВХ вікна будь-якої конфігурації. Для того щоб купити якісні віконні системи у Львові, заповніть заявку на нашому сайті. Ми завжди допоможемо вам визначитися з вибором і проведемо професійний монтаж.