Вікна ПВХ

Вікна ПВХ від компанії Online-okna

Ми виготовляємо вікна ПВХ для квартир, дач і заміських будинків. При виробництві використовуємо перевірені комплектуючі та європейські профільні системи VEKA і REHAU.

Від чого залежать ціни на ПВХ вікна

Є кілька ключових елементів в конструкції будь-якого вікна, від яких залежить його підсумкова вартість: профільна система, конфігурація склопакета, тип фурнітури, умови монтажу.

Профіль ПВХ для вікон

Якість профілю залежить від багатьох факторів. Найбільш важливі з них - клас профілю, монтажна глибина і кількість повітряних камер.

клас профілю

Згідно ГОСТ 30673-2013 профілі ПВХ поділяють на класи «А», «B» і «С» в залежності від товщини зовнішніх лицьових стінок. Для класу «А» значення даного параметра має становити не менше 3 мм, для класу «В» не менше 2,5 мм і для класу «С» - менш 2,5 мм. Слід зазначити, що велика товщина зовнішньої лицьової стінки - запорука міцності і довговічності майбутньої конструкції, її геометричній стабільності і успішного монтажу навіть в умовах низьких температур.

Монтажна глибина профілю (58 мм, 70 мм, 82 мм)

Монтажна глибина - це один з найважливіших параметрів профілю, який визначається товщиною рами в перерізі. Тобто монтажною глибиною є відстань від зовнішнього краю однієї лицьової стінки до зовнішнього краю другої. Чим більше монтажна глибина, тим вище характеристики профілю по термо- і звукоізоляції, міцності і довговічності, а також тим значніші по товщині склопакети можна в нього помістити.

Кількість камер в профілі

Якщо подивитися на будь-який профіль в розрізі, то можна побачити, що всередині він порожній, але розділений тонкими перегородками на кілька порожнин - це і є камери. Поряд з монтажною глибиною, камери і їх кількість впливають на ступінь термо- і звукоізоляції, а також на міцність профілю. Чим більше камер в профілі, тим більше тепла і тиші забезпечить конструкція з нього і тим міцніше вона буде, тому що камери - це ще й свого роду ребра жорсткості.

Профіль з трьома, п'ятьма і шістьма камерами

склопакет

Склопакет в процентному відношенні займає найбільшу частину в конструкції типового вікна ПВХ і, як наслідок, вносить найбільший внесок у його характеристики, найважливіші з яких - світлопропускання, енергозбереження, шумозахист.

Ми спеціалізуємося на виробництві дво- і однокамерних склопакетів 24, 32, 36 і 48 мм завширшки. Згідно ГОСТ 30698-2000 ( «Скло загартоване будівельне: Технічні умови»), норма зашумленности приміщення не повинна перевищувати 40-45 ДБ. 

Теплозберігаючі характеристики вікна залежать від всієї конструкції профілю. Однокамерний склопакет з простими стеклами покриється конденсатом при температурі -8 ° С, а двокамерний, із стеклами без енергозбереження, - при -18 ° С.

Двокамерні склопакети з шумоізоляцією захистять вас від звуків з вулиці, для літньої дачі можна купити ПВХ вікна з простим однокамерним склопакетом, укомплектованим прозорими або непрозорими стеклами. 

Сучасні технології дозволяють встановлювати вікна з найрізноманітнішими функціональними характеристиками - самоочищаються, протиударні, самогреющіе і вогнестійкі склопакети.

фурнітура

Вікна комплектуються перевіреної німецької фурнітурою GU. Додатково її можна захистити противовзломними елементами, які включають:

  • Блокують доступ накладки всередині ручки.
  • Замикаючий механізм із захистом від висвердлювання.
  • П'ять і більше точок замикання.
  • Посилені петлі і відповідні планки.

Замовити пластикові вікна

ПВХ-вікна будуть готові протягом 3-7 днів після замовлення. На продукцію з ПВХ ви отримаєте гарантію 3 роки і 5 років на монтажні роботи. Детальніше про умови гарантії ви можете дізнатися у менеджерів.

Почніть з безкоштовного виміру! Ми допоможемо підібрати модель під ваші завдання і стиль інтер'єру.