Вікна в квартиру

Вікна в квартиру

Основний елемент інтер'єру і екстер'єру

Різноманітність моделей для квартири

При підборі вікна не буває незначних деталей: конфігурація, склопакет, профіль, фурнітура - слід врахувати всі!

Компанія «Online-okna» пропонує купити пластикові вікна для квартири тим, хто не просто хоче поміняти старі конструкції на нові, а прагне зробити простір навколо себе більш органічним і комфортним. Скління - дуже важливий аспект при створенні атмосфери, так як саме через віконні прорізи надходить світло, який робить простір гармонійним і затишним. Тому, вирішивши поміняти конструкції, приділіть особливу увагу конфігурації.

Віконні конструкції можуть бути:

  • одно-, дво- і тристулкові. Чим ширше стулки, тим більший світловий потік буде проникати в приміщення, однак сильно великими їх ставити не можна, так як відкривати буде незручно;
  • відкриваються і глухі. Для останніх характерна більш низька вартість, але для більшого комфорту, варто звернути увагу на що відкриваються;
  • орні і розсувні. Перший варіант класичний, зручний. Другий застосовується в основному в тих випадках, коли орні конструкції не вписуються в загальну концепцію дизайну. Ціни на заміну ПВХ вікон в цьому випадку будуть різними.

Відмінні характеристики конструкцій

Комфорт, безпека, надійність, ергономічність, а також прийнятна ціна на заміну пластикового вікна - основні переваги, які ви отримуєте, співпрацюючи з нашою компанією.

Ми пропонуємо не стандартну конструкцію, а Інтер'єрні та екстер'єрні рішення. При цьому прагнемо зробити так, щоб ви не замислювалися про такі дрібниці, як протяги або шум з вулиць Львова, тому встановлюємо двокамерні склопакети і використовуємо п'ятикамерний профіль.

Фурнітура - малопомітний, але дуже важливий елемент. Завдяки точно підібраним і правильно встановленим ергономічним ручкам, ви легким дотиком руки, зможете встановлювати стулки на провітрювання або відкривати-закривати. Якісна противовзломная фурнітура також значно підвищує безпеку вашого житла.

Ми намагаємося врахувати всі чинники, щоб завдяки склінню ваш будинок став більш затишним і безпечним. Тому якщо є маленька дитина, то доцільно купити ПВХ вікно в квартиру зі спеціальними сучасними замками, знімними ручками і обмежувачами, які не дозволять дитині ненавмисно відкрити його.

Переваги співпраці з «Online-okna»

Наша компанія пропонує унікальні способи скління і нестандартні рішення. Ми можемо поміняти склопакет в квартирі або повністю віконні блоки, але завжди комплекс робіт виконуємо «під ключ». У вартість заміни входять абсолютно всі етапи - від зняття замірів до установки аксесуарів. Виготовлення та монтаж конструкцій виконуються в стислі терміни.

Плануючи купити вікна ПВХ за недорогою ціною, враховуйте, що вони можуть мати зовсім інший вигляд, ніж ті, які спочатку встановлені забудовником. Вибирайте, експериментуйте, а ми вам у цьому допоможемо!